top of page

Hakkımızda

dişçi Koltuğu

Biz Kimiz

Deka Diş Deposu 1994 yılında İzmir'in Konak ilçesinde diş protez laboratuvarlarının cihaz ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. 2015 yılından bu yana; diş hekimlerine, özel diş polikliniklerine ve diş hekimliği bölümünde okuyan öğrencilere de hizmet vermektedir. Neredeyse 30. yılını tamamlayacak olan şirketimiz; kaliteli ve dayanıklı ürün, müşteri memnuniyeti ve güvenilir bir firma olma öncelikleriyle büyümeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Profesyonel Ekip

Cihaz ve sarf malzemelerin; teknik ve uygulama bilgisine sahip ekibimizle, klinik/laboratuvar kurulumunda ve sonrasında her daim yanınızdayız.

Ürün Çeşitliliği

Marka ve ürün seçeneğini maksimum seviyede tutarak müşterilerimizin isteklerine ve bütçelerine göre ürün ve hizmet sunuyoruz.

Kaliteli Malzeme

Uluslararası standartlara uygun, profesyonel diş hekimlerinin ve diş teknisyenlerinin en çok tercih ettiği markaları sizlerle buluşturuyoruz.

Hızlı Teslimat

Ürünlerinizi şehir içinde kendimiz, şehir dışında ise en güvenilir kargo şirketleriyle, hızlı ve sağlam bir şekilde teslim ediyoruz.

Müşterilerimiz Ne Diyor

Her çeşit ürünü ve çoğu markayı bulabileceğiniz sayılı diş depolarından biri. Uygun fiyat ve kaliteli ürün önceliklerinden dolayı, her zaman Deka Diş Deposu'nu tercih ediyoruz.

DentFita Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir

Deka Diş Deposu ile yaklaşık 10 senedir çalışıyoruz. Tüm şubelerimize; ürünler eksiksiz, sağlam ve hızlı bir şekilde ulaşıyor.

Mutlu Gülüşler Diş Polikliniği, Ardahan / Denizli / Burdur / Şavşat / Yeşilova

Diş protez laboratuvarı ürünleri ve cihazları konusunda uzmanlaşmış bir firma. Bir sorumuz veya sorunumuz olduğunda gönül rahatlığıyla iletişime geçebiliyoruz.

Beyaz Dental Diş Protez Laboratuvarı, Uşak

Sosyal Medya

 © 2023, Deka Diş Deposu

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page